4 kroky k tomu, jak vytvořit interiér, který vás zahřeje

Domov je útočiště. Hlavně v zimním období, kdy se potřebujeme skrýt před chladem. Nestačí jen zatopit v krbu či přidat teplotu na radiátoru. Prozradíme vám, jak na to.

Konečně jsme se dočkali a nejčarovnější období v roce je opět tady. Sice se stále opakuje, ale vždy je jiné a je jen na nás, jakým si ho uděláme. Vytvořit si útulný hřejivý prostor je základ pro přežití příjemných a harmonických Vánoc. Pokud dodržíte tyto čtyři kroky, o pohodu a teplo domova máte postaráno.

Znáte ho snad všichni, obzvlášť, když se vrátíte domů z práce nebo z mrazivé procházky. První kroky následují do koupelny zahřát se horkou sprchou či vanou s bublinkami a pokračuje to posezením na pohovce zabalený v měkoučké dece. Na tento moment se těšíme už při ranním odchodu z práce. A právě na dotek příjemné teplé deky jsou neodmyslitelnou součástí chladných večerů od podzimu, dokud na jaře nezačne stoupat teplota. Oblíbeným materiálem je fleece nebo umělá kožešina či strikované vzory.

Bohemian style home office interior 3d render

Spánek jako na obláčku
Zmiňovali jsme hřejivý materiál fleece, který našel v domácnosti i další uplatnění.

Konkrétně v podobě ložního prádla, ve kterém se budete cítit jako na obláčku. Pokud máte během zimních měsíců neustálé pocity chladu toto je MUST HAVE kousek, který byste si měli pořídit. S tematickými vzory Vánoc uděláte dojem na celou rodinu a okamžitě si je i oni zamilují. Navíc, pokud se vám to osvědčí, už budete vědět, co dát blízkým pod vánoční stromeček. Krok vedle neuděláte i výběrem povlečení z flanelu či sametu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram