Kam se všemi vašimi věcmi?

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik je člověk schopen nahromadit věcí za svůj život?

Podívejte se na své skříně, knihovnu, poličky. Určitě se i vy doslova topíte v přebytku, který ne vždy má i své místo, kam jej můžete odložit. Udělejte všem svým sezónním i pravidelně používaným věcem prostor.

Dejte sbohem povykládané kosmetice
Kosmetické přípravky používají jak ženy, tak muži. Nicméně, jejich objem u žen je několikanásobně větší. S tím souvisí i pravidelný problém v koupelně, kdy jsou tyto produkty povykládané všude kolem a vy je neumíte zorganizovat.

Skvělým pomocníkem vám tak bude designový toaletní stolek, který si podle potřeby dáte ideálně k oknu na denní světlo do obývacího pokoje nebo do ložnice a budete tak mít všechny své produkty po ruce. Na jednom místě a uklizené.

Sezónní oblečení
Problém s prostorem může nastat tehdy, když potřebujete při střídání ročních období obměnit i váš šatník. Najednou musíte zazimovat svetry a zimní bundy, odložit boty do sněhu a bojujete s akutním nedostatkem místa.

Patterned pillows on grey corner sofa in living room interior with table and painting. Real photo

Zaručeným řešením bude praktická komoda hned s několika šuplíky a vrchní poličkou, do které se vejde vše potřebné. Využijte ji do posledního místečka.

Výhodou komody je to, že ji můžete dát do kterékoli místnosti a naskládáte tam přes oblečení, boty až po knihy, hrníčky či různé sváteční dekorace. Už více nebudete hledat úložný prostor. Komoda vám jej nabídne dostatek. Dle svých možností v interiéru si vyberete její šířku a výšku.

Ve chvíli, kdy naleznete všem svým současným věcem místo, můžete uvažovat nad tím kupovat další. Nezapomeňte, že i všechny nové stylové doplňky do ložnice nebo dětského pokoje budou potřebovat místo k uskladnění, tak abyste se nedostali do začarovaného kruhu, ve kterém místo vytvoříte, následně ho zaplníte a shromáždíte další věci.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram