Moderní venkov. Styl bydlení, který si zamilujete!

S dobou se mění také naše touhy a návyky. Potřeba po klidu a harmonii v našich domácnostech je přímo nezbytná. Způsob, jakým si je přivést do interiéru je i bydlení ve stylu moderního venkova. Přesvědčte se!

Trendy v interiérovém designu se s různými obměnami neustále vracejí. To platí iv rámci venkovského bydlení. Už dávno nepatří jen na vesnice či do menších měst. Navíc je známý svou silou v podobě harmonie a přirozeného tepla domova. Nádech venkova s ​​aktuálními trendy kousky vytvoří interiér, který si okamžitě zamilujete. Ptáte se, co patří do stylu moderního venkova? Nechte se inspirovat.

Dřevěné trámy
V případě, že předěláváte starší dům, pokud můžete přiznejte všechny pěkné příběhy, kterými jsi prošel. Ne každý má takové štěstí, a pokud chce navodit pocit jako z venkova, musí spoustu věcí „uměle vytvořit“. A to je naprosto v pořádku. Jen nezapomínejte na to, aby to vypadalo autenticky. Jedním z nich jsou i dřevěné trámy, které jsou aktuálně velmi populární. Hodí se do každé místnosti interiéru, ať už byste uvažovali nad obývacím pokojem, kuchyní, jídelnou nebo ložnicí. Své uplatnění najdou všude.

Textilií není nikdy dost
Obzvlášť, pokud říkáme o moderním venkovském stylu, kde vrstvení je povoleno.

Modern living room interior with stylish sofa, coral on rattan table, 3d render

Svou ložnici tak umíte oživit krásnými závěsy, na postel pokládat dekorační polštáře a podtrhnout to huňatými koberci. Samozřejmě, toto platí iv obýváku. Jednoznačně vám doporučujeme zvolit kombinaci koberce s vysokým vlasem a kožešinový koberec. Právě ten vynikne i na sedací soupravě či křesle.

Přírodní doplňky
Venkovský styl si přímo žádá nábytek a doplňky, které člověka přiblíží k přírodě.

A vůbec nevadí, že když otevřete okno, uslyšíte městský ruch. To je právě hlavní úkol. Přenést člověka skrze interiér do přírody. Můžete k tomu využít dřevěný nábytek a dekorace, bambusové podložky pod talíře, jutové koberce, terakotové vázy či slaměné košíky. Možností je mnoho. Navíc, pokud jste domácí kutil, můžete se inspirovat diy postupy pro různé domácí doplňky, dekorace či praktická řešení s využitím přírodních materiálů.