Potřebuje váš čtyřnohý mazlíček anestezii? Dopřejte mu bezpečnou Safety+, kterou nabízí Veterinární klinika Vethope

Safety+ je šetrná inhalační anestezie, která poskytuje bezpečí během operačního zákroku nebo náročného diagnostického vyšetření. Tuto anestezii poskytuje Veterinární klinika Vethope. Ta se specializuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců.

Výhody Safety+

Safety+ je jedinečný postup inhalační anestezie, který byl vyvinutý právě na veterinární klinice Vethope. Jedná se o velmi šetrný druh anestezie určený pro různé typy rizikových pacientů. Základ představuje celková monitorovaná inhalační anestezie. Ta je daleko šetrnější a bezpečnější. Během zákroku, kterým může být třeba kastrace psa nebo kastrace morčete, lékaři pacienta napojí na monitoring základních životních funkcí. Zde sledují EKG, dechovou a srdeční frekvenci, saturaci kyslíkem, výdechový CO2, pulz a tělesnou teplotu. Součást Safety+ představuje pre-anestetické krevní vyšetření. Díky němu může veterinární lékař zhodnotit celkový zdravotní stav pacienta a vyhodnotí případná rizika, která jsou s anestezií spojená.

Zaměření Veterinární kliniky Vethope

Jak již bylo řečen výše, klinika se specializuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců. Ordinace je vybavená vším potřebným pro základní klinické vyšetření, drobná ošetření nebo vakcinaci. V případě složitějších vyšetření nebo zákroků má klinika k dispozici oddělené prostory. Zde se odstraňuje třeba zubní kámen u psa. Klinika má i vlastní laboratoř, která umožňuje biochemické a hematologické vyšetření krve s okamžitým výsledkem. Může tak stanovit přesnější diagnózu. Odhalí různé zdravotní komplikace, ke kterým patří i cukrovka u psa. Díky rychlému stanovení diagnózy ihned zahájí potřebnou léčbu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram