Trénink, který zvládnete za 20 minut: Tyto efektivní cviky pomohou při hubnutí a zpevní postavu

Začněte už dnes, každý den chvilku. Nejlepší způsob, jak rozproudit srdce a zpevnit postavu? Kombinované cviky, při kterých se zapojuje několik klouby a svalové skupiny. Tímto rychleji zpevníte celé tělo a spálíte více kalorií. Vyzkoušejte tyto cviky, stačí 20 minut!

Vyberte si šest až osm cviků z níže uvedených. Proveďte potřebný počet opakování a poté pokračujte dalším cvikem. Po dokončení všech odpočívejte 30 sekund až jednu minutu. Potom celé kolo zopakujte ještě dvakrát.

Tento trénink zvládnete za 20 minut:

Výskok ze dřepu
Začněte v podřepu se vzpřímeným trupem a rukama sepnutým před hrudníkem (prsty na nohou směřují dopředu, stehna rovnoběžně s podlahou). Zatlačte do chodidel, abyste narovnali nohy a odrazili se od podlahy do výskoku. Při výskoku natřete ruce a zapažte. Přistaňte zpět v podřepu. Udělejte 10 opakování.

bow of centimeter ribbon on the waist of a woman, the concept of weight loss, healthy lifestyle. layout with copy space.

Oslí výkop
Tento zábavný cvik skutečně připomíná oslíka, který vykopne zadníma nohama. Pojďte do toho, rozproudíte celé tělo! Začněte ve stoje s rukama v bok. Vyskočte do vzduchu a když přistanete jděte hned do podřepu, ruce dejte na podložku před sebe a nohy vykopněte do vzduchu výše než je výška ramen – obě najednou. Potom udělejte obyčejný výskok. Opakujte 10krát.

Úklon s medicinbalem
Postavte se s nohama na šířku ramen a držte medicinbal před pravým bokem. Zvedněte se na špičky, Míč zvedněte nad hlavu a otáčejte tělo na levou stranu, zatímco medicinbal posouváte v oblouku nad hlavou a odrazíte ho od země před levou nohou. Míč chytněte a vraťte se do úvodní pozice. Proveďte co nejvíce opakování po dobu 45 až 60 sekund, přičemž střídejte obě strany.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram