Lidé touží po zelené v interiéru! Jak ji přenést do své domácnosti?

Po omezeních, která přišla s Covid onemocněním, jsme začali mít potřebu propojit se s přírodou a obohatit tak i svůj interiér. Poukázal na to i 80% nárůst ve vyhledávání inspirací na Pinterestu.

Minulý rok lidé hledali inspirace na „Zelený interiér“. Tato fakta nejsou ničím překvapující. Naše pracovní, ale i volnočasové aktivity se přesunuly do vnitřního prostoru a zvýšila se naše potřeba „dýchat”. Příroda v nás vzbuzuje svobodu, volnost i energii. Jak jinak oživit interiér, ne-li, rostlinami, přírodními materiály či barvami. Poradíme vám, jak využít zelenou škálu barev tak, abyste se cítili iu vás doma svobodně.

Olivový obývací pokoj
Olivy jsou světoznámé svou chutí, ale také znamenitou barvou. V rámci obývacího prostoru umíte tento odstín využít na pohovkách a sedacích soupravách. Pokud se vám zdá olivová barva odvážná, klidně zvolte jen křeslo nebo pár dekoračních prvků, jako například vázy či obrazy. Pokud toužíte po radikálních činech, klidně si přemalujte jednu zeď zeleně. Vyhrát si můžete is výrazem barvy, ať už zvolíte sytou nebo sáhnete spíše po pastelové olivové.

Modern Living Room Interior With Green Plants, Sofa And Green Wall Background

Mátová kuchyně
Svěžest máty znát nejen podle její chuti, ale také barevného provedení. Pokud máte tradiční bílou kuchyni nebojte se experimentovat. Momentem překvapení pro vaše hosty může být zelená chladnička či nová přemalovaná dvířka na kuchyňské lince. Samozřejmě máme i méně odvážnou variantu a to jsou například barevné utěrky, talíře, ubrus či dekorace na jídelním stole.

Pistáciová ložnice
Interiér v odstínu pistáciové zmrzliny? Proč ne?! Teplo a příjemnou energii do vaší ložnice přinesou právě textilie v pistáciově zelené barvě.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram