Předsíň u vás doma představuje víc než si myslíte! Nenechte se zahanbit!

Předsíň je stejnou součástí vašeho bydlení jako zbytek interiéru. Doteď jste to tak nevnímali? Měli byste to co nejdříve změnit!

První, co nejen vy po příchodu domů uvidíte, ale také vaše návštěva je vstupní prostor. Je vizitkou vašeho životního nastavení, hodnot, priorit, ale i pořádkumilovnosti. Věřte, že nic nenahradí ten pocit spokojenosti, když otevřete dveře do vašeho bytu nebo domu, a uvidíte ten čistý a harmonický interiér. Jak dosáhnout reprezentativní předsíně? Poradíme vám, jak na to.

Plánování na prvním místě
Základem úspěchu je důsledná příprava. A to iv případě, že si chcete doma vytvořit příjemný vstupní prostor. Na začátku si promyslete, s jakou rozlohou pracujete, kolik do toho chcete investovat a jaké potřeby by měla předsíň splňovat. Spočítejte si členy domácnosti, kdo má jakou práci, záliby a mnoho dalších věcí. Předsíň často slouží i jako hlavní odkládací prostor, proto je nutno zvážit všechny faktory. Na základě toho budete vědět, jakým směrem se pohnout.

Funkční a estetický prostor
Když máte svoji vizi jistou nebo se k ní minimálně přibližujete, na řadě je výběr nábytku. Zásadním pravidlem je nezahltit předsíň, musí být lehce průchozí. Pracujete-li se specifickým nebo malým prostorem, doporučujeme obrátit se na odborníka, který vám vyrobí nábytek na míru. Pokud s tím nemáte problém, výběr základního vybavení můžete převzít do vlastních rukou. Ptáte se, co by vám v předsíni nemělo chybět? Nezbytnou výbavou je bezpochyby šatní skříň a věšákový panel na odkládání kabátů, botník na boty, pro případ sezení lavice nebo menší taburetka a zrcadlo. Pokud nebojujete s malým prostorem klidně sáhněte i po komodě či konzolovém stolku.

Jelikož do chodby chceme vnést pocit harmonie, na řadu přicházejí doplňky a dekorace v podobě odkládacích košů, luceren, svíček, ale i váziček, květin či obrazů. Kdybyste se chtěli inspirovat nějakými diy postupy pro interiérové ​​dekorace, najdete je ZDE.

Metal shoe shelf filled with three pairs of shoes.

Voňavý domov
Procházet se čistým a voňavým domovem je doslova osvobozující. V takovém prostoru se hezčí bývá, odpočívá, kreativně přemýšlí ai váš spánek to pozvedne na vyšší úroveň. Platí to iv rámci předsíně. Jak si ji udržet čistou? Všechno, co si z ní pěkně uložené vezmete, vrátíte po příchodu domů hned na své místo. Nenechávejte to na později, neboť se vám to tam všechno nakopí a to přece nechcete. Pravidelně pečujte o čistotu podlahy, otřete prach a zapalte si aromatickou svíčku, která provoní celý váš domov.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram